Sztauowanie kontenerów to ukoronowanie naszych działań

Wysokie standardy i normy pracy

Nasz zespół koncentruje się na optymalizacji pracy z jednoczesnym zastosowaniem najwyższych standardów – od etapu ofertowania po protokół obioru – zawsze na czas i zgodnie z planem.

Efektywne zarządzanie procesami

Długoletnie relacje z Klientami operają się na jakości świadczonych przez nas usług. Dokumentujemy je między innymi zdobytymi certyfikatami i dokumentacją setek realizacji.

Niezwykle doświadczony Team

Tysiące różnorodnych projektów w każdym miejscu Europy, z punktami przeznaczenia rozsianymi po całym globie dały nam możliwość zdobycia niezwykle wartościowych doświadczeń. Wykorzystujemy je na co dzień – dla każdego z naszych klientów.

Nowoczesny i wydajny park maszynowy

Dzięki własnej suszarni drewna i nowoczesnemu parkowi maszynowemu potrafimy stworzyć każde opakowanie i skrzynię – bez względu na wielkość i typ przewożonego ładunku. Własne zaplecze maszynowe i produkcyjne zapewnia optymalną jakość i cenę.

Kompleksowe pakowanie i zabezpieczanie ładunków na paletach, platformach i w skrzyniach to jeden z podstawowych etapów działań. Odpowiednie zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi podczas transportu jest jego logicznym następstwem. Wielokrotnie finalizacją naszych działań jest sztauowanie kontenera, a więc umieszczanie towaru w jego wnętrzu i właściwe zabezpieczanie przed warunkami atmosferycznymi czy przemieszczaniem się wewnątrz kontenera.

Oczywiście bardzo istotne jest również właściwe rozmieszczenie przewożonego towaru ze względu na jego wagę. Kontener powinien zostać równomiernie obciążony, a z oczywistych względów towary ciężkie nie powinny spoczywać na lekkich. Sztaując kontener nie pomijamy specyfiki przewożonego ładunku jak również miejsca jego przeznaczenia i obwarowań obowiązujących w portach docelowych.

Znamy się na tym doskonale, a solidna baza stałych Klientów zaświadcza o najwyższej jakości oferowanych usług – pakowane i przesyłane przez nas towary docierają bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

  • Sztauowanie kontenerów – logistyka Niemcy, Włochy, Francja, Rosja – szybka wycena
  • Szauowanie kontenerów Europa, Azja, Afryka, Ameryka – szybka wycena
  • Sztauowanie kontenerów – transport morski i lądowy / samochodowy – szybka wycena
  • Sztauowanie kontenerów – najlepsze praktyki i szybka wycena
# opakowania eksportowe
# sztauowanie kontenerów
# sztauowanie ładunku w kontenerze
# wykorzystywanie sprawdzonych materiałów i technik sztauerskich

Polityka jakości

Jakość to dla nas nie tylko reklamowy slogan, ale wysiłki w dążeniu do podnoszenia własnej efektywności i zadowolenia naszych kontrahentów. Z dumą spełniamy wysokie standardy organizacji certyfikujących: